milstone-logo
משלוח חינם בקנייה מעל 99 ש"ח

שאלות ותשובות

Category filter for FAQ
מנסיון רב- הפער בין הרצוי למצוי לפעמים בלתי נסבל. החורים יסתמו בחומר שקוף. לאחר מספר שנים החומר השקוף ידהה ויהפוך לעכור צהבהב. כמו כן- החורים העמוקים תמיד יראו שחורים בגלל הצל. בקיצור- מציע מאוד ללכת ולראות מצור סתום בשקוף כמה שנים, להסתכל טוב ולהחליט .
לחלוטין לא, הליך התזת החול הינו הליך אגרסיבי ביותר , כרוך באבק רב וליכלוך רב . בבקשה אל תנסו .
שלום, כיוון זהעיבוד הינו התזת חול – מציע לך בכדי לשמר את אפקט נגד החלקה ליישם סילר חודרני כמו ננו של אקמי, חומר זה עמיד ביותר ויתן הגנה ארוכת טווח .
ניתן ללטש גרניט אך העבודה הינה איטית מאוד וגם יקרה מאוד
שלום רב, מבין אני כי הדירה חדשה, אם כך- מציע לחכות פרק זמן של לפחות שנה מגמר עבודות הריצוף ורק אז לבצע קריסטל , אם עבר מספיק זמן- ניתן לבצע. לקחת בחשבון כי לאחר שנה או שנתיים יהיה צורך לחדש תהליך זה ביחוד באזורים בהם התנועה רבה- מטבח , פינת אוכל וכו
יש לנו שני סוגי חומרים , אחד של פילה והשני של אקמי אשר יעלימו בקלות ואף ימנעו לאורך מספר חודשים היווצרות עובש. ממליץ ביותר לשמור על החלל מאוורר תמיד בכדי למנוע עובש, אשר גם בריאותית איננו בריא
שלום! כנראה שהאבן היא "סלייב", אבן שהייתה מאוד מקובלת לפני שנים רבות. לדעתי, תהיה חייב להיעזר ברצף בעל ניסיון, אשר עבד בעבר בעבודה מסוג זה. באשר לניקוי אבני השביל, ממליץ להתקשר למשרד שלנו. .
שלום! לגבי הסילר, אני חושב שהמוצר המתאים ביותר הוא גמר מט אקמי (Akemi). באשר לכתמים, הם ירדו על ידי ליטוש עם מלטשת ידנית – דיסק בנייר גרעין 120. יש לי אלייך שאלות נוספות, לכן, התקשרי ודברי איתי בטלפון. .
שלום! במקרה זה אני נגד טיפולים אגרסיביים של חברת ניקיון. לאט לאט, שטפי את הרצפה עם חומר שממיס את הסילר שיישמתם על הרצפה (חומר כגון ממיס שומנים כזה או אחר, ואת יכולה גם לדבר עם המשרד שלנו, יש לנו חומר מתאים). לאחר שהסילר יעלם, עברי לשטוף את הרצפה עם כמות קטנה כל פעם של סילר עם מים. זאת דרך טיפול איטית, אך נכונה. .
שלום! אם הפורצלן עובר את מבחן הטעם שלכם, חד משמעית, עדיף שתבחרו בפורצלן בעיקר אם אתם מחפשים אבן שתהיה יותר פרקטית לאורך שנים. .
שלום! כתם של טינר בדרך כלל נעלם עם הזמן, לכן, להערכתי זה מה שיקרה גם עם הכתם על המדרגה בביתך. זה ייקח מספר שבועות לכל היותר והכתם פשוט ייעלם. .
שלום! האופציה היחידה שנראית לי אפשרית היא לבחור באפוקסי שהגוון שלו קרוב במידת האפשר לגוון של האריחים. עבודה ידנית וזהירה תאפשר לתקן את השברים כך שהאריחים ייראו תקינים. .
שלום! שאלה טובה. מכיוון שאין ברירה והבניין צריך להתקדם, אפשר לרצף ולדאוג לפרטי איטום נכונים במשטח החיצוני כמו בפנימי. יחד עם זאת, מומלץ להכניס מצע יבש ככל האפשר ולנסות לסתום פוגות לפני שהגשם מגיע. אם זה בלתי אפשרי, רצוי להשאיר פוגות פתוחות כדי לאפשר לרטיבות לצאת כמה שאפשר יותר מהר. .
שלום! זו תופעה מוכרת ורגילה. באבנים האפורות יש כמות רבה של תחמוצות הברזל. בהליך הריצוף משתמש הרצף בחומר שמומס על ידי מים. הרטיבות עולה דרך האבן יחד עם תחמוצות הברזל, מגיעה אל פני השטח של האבן, פוגשת בחמצן ומתחמצנת. ממש כמו חלודה. ניתן להסיר כתמים אלה על ידי חומר ייעודי שנמצא במשרדנו. עם זאת, חשוב לדעת שעד שהרטיבות תעלם עלולים כתמים אלה לחזור ולהופיע. .
שלום! בהחלט כן, אפשר לרענן את מראה אבני הפירוק. סילר במראה רטוב או חצי רטוב יחיה את המראה הדהוי של האבן וירענן את הקיר. .
שלום! אין ספק שהטרוורטין עדיף בכל המובנים כאבן חיפוי למבנה, אבל חשוב לדעת שחיתוך נגד הגיד, פחות מומלץ. נסו להשיג טרוורטין בחיתוך עם הגיד. .
שלום! אין שום בעיה בבריקים עם חורים כי כשיישמו רובה או כחולה על הבריקים, ממילא המילוי יסתום את החורים האלה. .
שלום! זה ההבדל העקרוני בין שתי האבנים נעוץ בגידים. אבן חברון היא אבן גיר עתירת גידים, גידי חרסית ימים בצבע ורדרד ואילו הפרלינה היא אבן גיר מאזור קבטיה חסרת גידים כמעט לחלוטין. הגידים הם האלמנטים היותר חלשים באבן כי הם נוטים להיפתח במשך הזמן. .
שלום! הבעיה אינה ברובה אלא ברטיבות של תשתית הריצוף. המשמעות היא שייקח הרבה זמן, אבל בסוף של דבר התשתית תתייבש וכתמי הלחות ייעלמו.
שלום! כן בהחלט, ליטוש ע״י מלטשת חשמלית עם נייר גרעין 120, יעשה עבודה מעולה. .
שלום! העובי כמובן משפיע גם על חוזק האריח וגם על המחיר. השאלה הנכונה שאתה צריך לשאול היא: באיזה עומסים ומאמצים, כאלה ואחרים, הריצוף שלך יצטרך לעמוד, ולפי זה לבחור את סוג ועובי האבן. .
שלום. קודם כל אתה צריך לקלף את השליכט עד שתגיע לתשתית. לאחר מכן צריך להשתמש ברשת ולדאוג לעגן כל אריח ואריח. .
שלום! מציע לך לא לקחת סיכון ולא לחפות אבן על השפריץ הקיים. מין הראוי לקלף קודם כל את השפריץ. חוץ מזה, בהחלט עדיף לעגן כל אבן ואבן. .
שלום! יש מבחר של אבנים שיעניקו לריצוף גוון צהוב כמו, אבן עצמון, חלילה וואסטני, חברון צהוב או קבטיה. .
שלום! כדי שהתוצאה תהיה קלה יותר לתחזוקה, מציע לכם ליישם סילר על אבני הטרצו הישנות שעברו ליטוש. .
שלום! לא ציינת ממה עשויה התשתית. בכול מקרה, אם אתם מרצפים עם טיט על גבי חול או סומסום, אז אין צורך למרוח דבק בתחתית האבן. אם אתם מדביקים את אבן הבזלת על תשתית ריצוף עם דבק, אז בהחלט כן, צריך למרוח דבק קרמיקה בתחתית האבן לפני התקנת הריצוף. .
שלום! לא מכיר את המספר 16 כערך למדידת לחות ולא מבין כיצד בוצעה המדידה. אם אתם מזהים עלייה של מלחים על פני הריצוף בצורה של אבקה לבנה על האבן – חכו עם הסילר, לא בוער. בכלל, המתינו עד לייבוש מלא של התשתית ורק אז יישמו את הסילר. הפעלת החימום לא תעזור, חבל על ההוצאה הכספית. .
שלום! אכן טוב עשיתם שהחלטתם לעצור ולא לבחור באבן ביר זית אפורה שעלולה לגרום לבעיות כשהתשתית רטובה. אם אתם מעוניינים בגוון אפור, עדיף לבחור בשיי גריי. .
שלום! בהחלט אפשר ללטש טרצו, גם ריצוף טרצו ישן. קחי בחשבון שאבן ריצוף זו מלוטשת במפעל ותוצאות הליטוש הן מאוד חיוביות. .
שלום! דבק שיש ניתן להסיר עם אצטון. באשר לספוגית הפלא, אל תשתמשו בה כדי לא לפגוע בליטוש. חכו עד לאחר סיום הסילר. .
שלום, לפי איך שזה נשמע, דבריו של איש הרובה מדויקים לחלוטין וכנראה שעדיין יש רטיבות בתשתית הריצוף. לאחר הייבוש גוון הרובה יהיה אחיד. .
שלום. לפי מה שאני מבין נשארו על משטח האבן שאריות של צמנט. את יכולה לנקות ע״י חומר ניקוי ייעודי אבל את חייבת ליישם סילר. תוכלי יכולה להשתמש בסילר נייטרלי שלא ישנה את הגוון הטבעי של האבן. .
שלום! תודה. ולשאלתך, לא, אל תיישם סילר עד לייבוש מלא. עדיף להוריד כתמים באופן נקודתי.
שלום! כן, נתקלתי בתופעה זו הרבה פעמים. יש דרכים לטפל בכך: להעלות קצת ברק על ידי ליטוש, או ליישם סילר עם בודי. אם לא הבנת, דבר איתי. .
שלום ותודה רבה. ניתן לטפל. ללטש ביד את המקומות הספציפיים עד להרגעות הצבע ואז ליישם סילר נייטרלי. .
שלום דבי, באבן יש חורים והם צוברים לכלוך. זה חלק מאופיו של המוצר. הגרניט פורצלן עדיף, אבל אם יש חורים, גם הם יאספו לכלוך. מקווה שהבנת. .
שלום! זו אבן נהדרת. וכן, אנחנו מבצעים עבודות כאלה. להסברים ופרטים נוספים, התקשר למשרד. .
שלום! ממליץ לבחור לחוץ בעיבוד שרוף ולפנים בעיבוד מוברש. העיבוד השרוף עלול להיות גס מידי לפנים הבית. ולשאלת הכהות, כן, האבן היא כהה, אז קחו זאת בחשבון. .
שלום! עובי האבן המינימלי הוא 2 ס"מ אם הבנתי נכון – החיפוי יהיה בעבודה רטובה. .
שלום! ניתן ללטש בעדינות את האלומיניום. זה חומר רך וניתן לליטוש בקלות. .
שלום! רובה אפוקסי מצהיבה כי בתהליך הייבוש חודרת לחות. ניתן לשוב ולהלבין את הרובה על ידי שימוש באקונומיקה, או באמצעות ליטוש קל של החומר שיחשוף את החומר החדש. .
שלום! ממש לא. השאירו פוגות פתוחות עד סוף הקיץ, ואז תיישמו את הרובה. .
שלום! ניתן לבצע טיפול נגד החלקה. לפרטים נוספים, התקשרו למשרד שלנו. .
שלום! אבן או שיש עדיף לרצף על תשתית ריצוף, כדוגמת קרמיקה סוג ב'. תשתית זו יותר יציבה, פחות מעבירה לחות ובהחלט עדיפה. החיסרון כמובן הוא המחיר. .
שלום! כתמים מסודה קאוסטיק הם כתמי צריבה. ניתן ללטש קלות עם נייר ליטוש 120 וליישם סילר לאחר מכן. .
שלום! חחח… כמובן שהרובה תתפרק, הרי יש תזוזה בחיבור בין שני חומרים שכאלה. יש חומרי מסטיק בעלי גמישות (כמו סיליקון, פוליאוריט וכמה אחרים) אשר יתאימו לכם. נסו למצוא את הגוון הנכון. הוראות השימוש אצל המוכר. .
שלום! התהליך כמו שכתבת אותו נכון מאוד. בהצלחה, .
שלום! מאמין שיש פתרונות. אתה מוזמן ליצור קשר דרך המשרד ואני ממליץ לך להגיע אלינו עם דוגמת אבן, זה יקצר מאוד את התהליך. .
שלום! בהחלט! גם עיגון וגם רשת.
שלום! החברון יטא היא אבן טובה עם מעט גידים ותהנו ממנה מאוד. .
שלום! רובה תהיה תמיד שקועה לעומת מישור האבן. דבק שיש פוליאסטר לא מתאים לתנאים חיצוניים. אם משהו לא ברור, דברי איתי. .
שלום! יש עשרות אופציות. מציע לך לעשות עבודת רגליים אצל ספקי אבן, להצליב מידע ולדבר איתי כשתישארו עם האופציות האחרונות. .
שלום! כנראה שלא הבנת נכון, המילוי אינו הכרחי. תלוי ברצון שלכם. יש הרבה אופציות לטיפול באבן זו וחשוב שתדעו את אופי התוצאה לפני שתקבלו החלטה. .
שלום! יש לנו משחה להסרת כתמי שומן או נוזל שמתאים למקרה שיש כתמים רבים. .
שלום! יש הרבה סוגים של חלילה או חברון אבל זה באמת לא משמעותי. אחוזי הספיגה של אבני גיר מהאזור שלנו נעים בסביבות ה-2.5% לכאן או לשם. לאחר טיפול בסילר הנכון, אין משמעות לאחוזי הספיגה של האבן. אם תרצה, דבר איתי, אנחנו שכנים. .
שלום! יש פתרונות. ניתן לחזק את האבן בחומר עם ננו סיליקטים, ללטש וליישם סילר מתאים. פרטים נוספים אצלנו במשרד. .
שלום! נראה לי שהאבן הגיבה לרטיבות והעלתה כתמי לחות. נסו לשטוף עם סמרטוט לח שנטבל במים עם אקונומיקה. .
שלום! אם מדובר על חיפוי, בלי קשר לסוג האבן, התקן דורש עיגון. .
שלום! לדעתי, עם יישום של סילר נוסף תרד ההלבנה. .
שלום! אם הבנתי נכון – תעבוד עם כוחלה טיט ללא תוסף אקרילי. .
שלום! לדעתי, אין שום צורך ליישם סילר על אבן חירבה. .
שלום! השם המקצועי של בטון קל הינו grc. נסה למצוא בגוגל. אם לא תצליח, דבר איתי להסברים נוספים. .
שלום! הכוחלה היא צמנט. צמנט מסירים על ידי חומצה. מציע לך לעבוד עם חומצה מוחלשת כדוגמת חומץ, סנו קאלק, או שווה ערך. בכל מקרה, עשה לעצמך דוגמה קטנה ואז כשאתה בטוח בתוצאה, לך על כל המשטח. .
שלום! כתמים חומים ושאריות של כוחלה ניתן להוריד בעזרת חומר כימי מיוחד. אתה מוזמן להתקשר למשרד כי לקבל פרטים נוספים. .
שלום! הסיבה למראה המלוכלך היא לכלוך מהבנייה. מוזמן להתקשר למשרד לגבי חומרי ניקוי מתאים. כן, גם פורצלן רטוב יכול לשנות גוון. .
שלום. מקרה כזה שכיח מאוד בבריקים, עקב ניקוי לא מספיק של הרובה/כוחלה. צריך לנקות את הבריקים בעזרת חומר ייעודי מתאים. לפרטים, התקשר אלינו למשרד. .
שלום! באבן או בשיש יש תמיד הבדלים בין הגדלים או חוסר דיוק בדיאגונלים. רצפים בעלי ניסיון יודעים ויכולים להתמודד עם מצב זה. השיטה היא לשמור על קווי אורך ורוחב ישרים, תוך כדי משחק פנימה והחוצה עם מרווח האריח. מקווה שהבנת… .
שלום! אפשר, אבל ממש לא הכרחי. הפוגות הפתוחות ממילא יתמלאו מהר מאוד בלכלוך. .
שלום! תמיד ניתן להעלים שריטות באבן. שריטות עמוקות מעלימים על ידי ליטוש ושריטות קלות על ידי טיפול פחות אגרסיבי. תוכלי לדבר איתי בטלפון ולקבל פרטים נוספים. .
שלום! בזלטינה היא אבן עם חרירים שעוזרים מאוד למניעת החלקה, מה שחשוב ביחוד בחדרי אמבטיה. חורים אלה לא יתפשו עובש כי הבזלת לא מקבלת עובש. .
שלום! כתמי טופי הם כתמי שומן. יש לנו משחה להורדת כתמי שומן. יכול לדבר עם המשרד. .
שלום! לדעתי לא צריך לעשות כלום. הזמן יעשה רק טוב. קצת סבלנות ויהיה בסדר. .
שלום. טרוורטין יראה טוב ונכון עם גמר מט של אקמי (Akemi). רצוי לעבוד עם כלור שמן. .
שלום. גמר לפאטו הוא סוג של שחיקה ע״י מברשות. הלפטו נוצר עקב צורך להעלים שריטות ולתת למוצר מראה יותר חם ופחות תעשייתי. כן, העיבוד עוזר להעניק יותר טולרנטיות ולהעלים שריטות. .
שלום! האבן מאדה מים לכן אין מה לעשות אלא לחכות ליבוש מוחלט ואז הכתמים ייעלמו מעצמם. .
שלום! הסילר הנכון לשומשום הוא ננו של אקמי (Akemi). את הסילר יש ליישם על בלטות יבשות ונקיות. אין נוסחה קבועה לגבי זמן ההמתנה כדי לקבוע אם הרצפה יבשה ומוכנה, אבל בדרך כלל צריך להמתין מינימום יומיים. בכול מקרה, נסי לבחון ולזהות רטיבות על הבלטות לפני שתחליטי שהרצפה יבשה ומוכנה. .
שלום! לדעתי, כנראה מדובר בעליה של לחות. אבנים אפורות עתירות בתחמוצות ברזל שעולות למעלה עם הלחות, פוגשות את החמצן ומצהיבות. .
שלום! למעשה, ניתן ללטש לאחר יבוש מוחלט של האבן והתשתית. תהליך זה לוקח כעשרה ימים. אתם לבטח מזהים חלקים רטובים וחלקים יבשים באבן. חכו עד שכל המשטח יהיה בעל מראה יבש. .
שלום. נסה סילר ננו של אקמי (Akemi). סילר זה מבטיח תוצאה טובה ולאורך זמן. .
שלום. נראה לי קצת בעייתי לבצע זאת לבד. עקרונית, צריך לסתת את האריחים הקיימים בעזרת פטיש ואזמל לאחר מכן לנקות את השאריות, לטייח עם חומר מתאים וללטש עד לקבלת מרקם חלק. .
שלום רב! עקרונית כן. רק קח בחשבון שאבן בעובי כזה עלולה להישבר כתוצאה מלחץ המשקל של הרכב. הייתי ממליץ לעבוד עם אבן בעובי של 3 סנטימטרים לפחות. .
שלום. לא רק שיש צורך, אלא זה גם הכרחי. אחרת קיים חשש שאריח כזה ייפול על ראשו של מישהו. עוגן פלוס דבק מתאים לחיזוק החיפוי אל הקיר ייתנו פתרון הולם לבעיה. .
שלום! ליטוש יבש תמיד עדיף מליטוש עם מים. מטרת המים היא לקרר את היהלומים המלטשים את האבן. הבעיה היא שתהליך זה הוא יקר יותר ואין הרבה מלטשים שברשותם ציוד יקר זה. .
שלום! את לא מתכוונת לחיפוי אלא לחידוש ולסילר. התשובה היא: כן. אנחנו מבצעים. .
שלום. לפי דעתי אלה לא בריקים אלא לבני סיליקט. לגבי שתי השאלות התשובה היא: כן. ההשרייה תעזור להצמדות טובה לדבק. .
שלום! באופן עקרוני זה עוזר אבל לא מונע לחלוטין. במקרה של טרטוורטין אין כל כך צורך בכך. האבן יחסית עמידה בתנאי לחות וכמעט שלא תושפע מרטיבות בתשתית. .
שלום! סילר במראה רטוב של אקמי (Akemi) יעמוד בדרגות החום של הקמין. .
שלום! מה עושים? מנקים עם חומר נכון ומיישמים סילר להגנה טובה. דבר עם המשרד ונשמח לעזור. .
שלום. לגבי משטחי חברון, הפתרון פשוט מאוד וכרוך בניקוי או בליטוש קל וסילר. לגבי משטח קיסר, עדיף שאראה תמונה כדי שאדע מה לייעץ. .
שלום. מציע בחום שתגיע למשרד עם דוגמת אבן. יש יותר מפתרון אחד והפתרון תלוי בעיקר בטעם האישי שלכם. בוא עם דוגמא ולמחרת זה יהיה מוכן. .
שלום! סביר להניח שנשפך שמן הידראולי ממנוף שהוריד לך סחורה… יש משחה להסרת כתמי שומן אלה. ממליץ לך לדבר עם המשרד ולבקש משחה זו. .
שלום. התשובה היא: בהחלט כן! .
שלום! בכל מקרה יש ליישם סילר על האבן, גם על האזורים הרטובים. סוג הסילר צריך להיות כזה שלא ייצור שכבה, כדוגמת סילר ננו של אקמי (Akemi) או שווה ערך. .
שלום! אין טיפול כזה ואם היה, אסור היה לבצע אותו. יש לתת לאבן לנשום ולפלוט החוצה את הלחות שקיימת בה, וזאת גם הסיבה לפתיחת הגידים והחורים. לסיכום, הייתי שמח לקבל תמונות על מנת להביע דעה מעמיקה יותר. .
שלום! לצערי לפי התיאור שלך הבעיה היא בתשתית רטובה וממש לא ברובה או באבן עצמה. לכן, לדעתי יש הכרח לפרק את אריחי הריצוף, לאטום את התשתית כראוי ולרצף שוב באריחי הצפחה. .
שלום! למרות התאוריה, אין לרובה אפוקסי יתרון מול רובה אקרילי. שתיהן ממוקמות נמוך ממישור הריצוף ולכן יתלכלכו עם הזמן. קל יותר לתקן רובה אקרילי בתחזוקה שוטפת, מאשר רובה אפוקסי שדורשת מיומנות מקצועית וכמובן שהיא הרבה יותר יקרה. מקווה שעניתי לעניין. .
שלום! צריך לנקות לפני הסילר. תתקשרי למשרד לגבי חומר הניקוי, ואחר כך תוכלי לבחור בסיר המתאים. רצוי סילר ננו שיחזיק מעמד הרבה שנים. .
שלום! הג'ת נחצבת בגושים קטנים, יחסית. לא חושב שאפשר למצוא אבן בגודל של יותר ממטר על מטר. העובי הוא על פי הדרישה שלך וכמובן שהמחיר בהתאם. .
שלום! אין צורך למהול, את יכולה להשתמש בחומץ נקי. .
שלום! אכן, חומצה לא! יש חומרי ניקוי ייעודיים שיסירו את הלכלוך שתיארת. תוכל לדבר עם המשרד ולקבל פרטים והדרכה על דרכי הניקוי. .
שלום! ממש לא חייבים. ליטוש המפעל עדיף אלפי מונים על ליטוש בשטח. הערך המוסף היחיד של ליטוש בשטח הוא יצירת פלטה חלקה על הרצפה. מעבר לכך – כלום. .
שלום! הכוחלה לא מתאימה. לפרלינה תתאים מאוד רובה לבנה לפוגות רחבות של וולך. היא בצבע קרם שמתאים לאבן. .
שלום! השתמש במים וסבון כלים עם סקוץ' בצבע לבן שלא יכתים את האבן. .
שלום! התשובה היא: בהחלט כן, אבל קח בחשבון שברק זה לא יחזיק מעמד יותר מכמה חודשים. . אלי
שלום. הרובה מלבינה כתוצאה מלחות בתשתית, לכן, קודם כל עליך לחפש את המקור שגורם ללחות. .
שלום, הפוגה צריכה להיות ברוחב של לפחות 3 מ״מ או יותר. ממליץ בחום ליישם רובה שקועה על גבי כל משטח האבן על מנת לסייע לאיטום. .
שלום! את בהחלט יכולה לעבוד עם אקונומיקה, רק דאגי לשטוף היטב עם מים נקיים לאחר הטיפול. .
שלום. לא הבנתי. האם מדובר בשביל כניסה לבית פרטי, בית דירות או בניין משרדים? לבניה פרטית אין שום חשיבות לעמידות נגד שחיקה, כי השביל לא צריך לעמוד במאמצים ניכרים. .
שלום, אין חומר שימנע את סימני הצמיגים או השמן. אבל יש סוגי סילר מתאימים שיאפשרו לך ניקוי מעולה במאמץ קטן. אתה מוזמן לדבר איתי. .
שלום! לא הייתי ממליץ על חומצה, כי זה חומר אגרסיבי מידי עם רמה גבוהה של שאריות. יש חומרים ממיסי צמנט שהם פחות הרסניים ואת יכולה לרכוש מוצרים כאלה אצלנו. .
שלום! את הצבע ניתן להחזיר ע״י טיפול נכון. בדרך כלל הרובה מאבדת את הצבע שלה בגלל רטיבות בתשתית. רטיבות זו גורמת להופעת אבקה לבנה על הרובה. אין חומר שיוכל לעזור לאורך זמן וצריך לטפל במקור שגורם לרטיבות בתשתית. .
שלום! אין חומר שיכול להוריד סימנים אלה, שכן מדובר בצריבה באבן. הדרך היחידה להתמודד עם הסימנים היא בעזרת ליטוש במכונה קטנה או גדולה, לפי הצורך. .
שלום! גרניט פורצלן הינו מוצר עמיד מאוד. מוצר זה לא אמור לקבל כתמים. חדדי נושא זה עם העסק שממנו את רוכשת ובקשי גם אחריות בכתב. כך תהיי חופשיה ללכת עם טעמך עד הסוף. .
שלום! בהחלט כן. החומרים שלנו מעולים גם לבטון. מציע לבצע דוגמה על שטח קטן. יש יותר מאופציה אחת. .
שלום! לחברת אקמי (Akemi) יש מסיר בטון מקרמיקה שינקה היטב את הבריקים. .
שלום! התשובה חיובית. אבל לטובת העניין, חשוב לדאוג לתשתית יבשה לאורך זמן.
שלום! א. אין שום צורך או הכרח ללטש אבן באתר. נהפוך הוא, הליטוש במפעל טוב לאין ערוך מהליטוש באתר. ב. לגבי הסילר, לא תצליחי לתחזק אבן, גם בעלת ספיגות נמוכה, ללא סילר. .
שלום! מציע לך להימנע מאבן "ביר זית" לשימוש שהגדרת. יש פתרונות אחרים, דומים שהם עדיפים. .
שלום! כן, סילר במראה רטוב יעניק לאבן צבע ועומק. ממליץ לבצע עבודת ניקיון טובה, שזה תנאי הכרחי להצלחה. .
שלום! לפי התיאור שלך אין לי ספק שמדובר בלחות בתשתית. כדי שהתופעה תיעלם צריך ליבש את התשתית, ויש דרכים לעשות זאת.
שלום! בחרת אבן בעיבוד מכובס, וכך האבן צריכה להראות. בקשר לחורים שמשחירים מלכלוך, אין אפשרות ללטש מוצר זה ולהשאיר אותו מכובס. אפשר לסתום ברובה, אבל המילוי יהיה תמיד נמוך יותר ממישור האבן.
שלום! תמיד צריך לעבוד על פי התקן. אבני חיפוי צריכות להיות קשורות תמיד, גם בעבודה רטובה. .
שלום! את מתארת בעיה ידועה, אבל אל דאגה, יש לנו חומר מתאים לטיפול בכתמים. חוץ מזה, את מוזמנת להתקשר ולדבר איתי.
שלום! במקרה שלכם יש צורך לבצע ניקוי מסיבי בעזרת מכונת קרצוף.
שלום! כדי לקבל מראה ניטראלי, ממליץ על סילר ננו של אקמי (Akemi).
שלום! אכן, יש אנשי מקצוע שיכולים לטפל ברצפת הטרקוטה המלוכלכת, וגם אנחנו מבצעים עבודות מסוג זה.
שלום! כמובן שאנחנו משווקים מוצרים של Akemi, כמו גם מספר מותגים חדשים כמו פילה איטליה, גריפ שוויצריה, פרוטאפיל אנגליה ופרוטקט אד קבר, גרמניה.
שלום! שאלה טובה. אין הכרח בליטוש. ההפך, אם יש אפשרות, עדיף לא ללטש. אין שום אפשרות ללטש בשטח באותה איכות כמו הליטוש במפעל. הערך המוסף היחיד של ליטוש בשטח הוא יצירת פלטה ישרה ואחידה מבחינת הגובה. יחד עם זאת, חייבים ליישם סילר בכול מקרה.
שלום! בעצם נתת את התשובה בעצמך: אכן מקור הבעיה היא לחות בתשתית הרצפה. אין בעיה להסיר כתמים אלה ויש לנו חומר אשר מונע תופעה זו (מידע על לחות בתשתית תוכלי לקרוא כאן, (מאמר 11א). .
שלום! כדי לעזור לך אני צריך תמונות של השיש במטבח שיאפשרו לי לזהות את סוג האבן. שלחי לי תמונות ואנסה לעזור לך לבחור באבן מאותו סוג, ובאותו מרקם וגוון של השיש במטבח.
שלום! יש אפשרות לבצע טיפול נגד החלקה. כנראה שהבעיה נובעת מכך שלאחר התזת החול הברישו את האבן וכך הפכו את הריצוף למשטח חלקלק.
שלום! אפשר לנקות את השמן, ויש לנו חומרים שמיועדים להסרת שמן מאבן טבעית (כמו מסיר שמן ושעווה של AKEMI). את מוזמנת לטלפן ולקבל ייעוץ מפורט יותר. .
שלום! זו בעיה מוכרת. יש לנו חומר ניקוי שיוריד שאריות של רובה: Akemi Stone & Grout Cleaner Concentrate. .
שלום! בעיה ידועה ומוכרת. יש לנו חומר שיפתור ויטפל בבעיה זו: Akemi Stone & Grout Cleaner Concentrate. .
שלום! האריח של "נגב" עדיף לחלוטין על פני האריח הספרדי.
שלום! ישנה אפשרות תאורטית לייצר שכבה נוספת של כוחלה. אבל זה לא באמת נראה לי ישים. כדי לתת תשובה מפורטת יותר, אצטרך לדעת בכמה מטרים מרובעים מדובר. .
שלום! אכן, לפי התקן יש להתקין את הריצוף עם רווח של 3 מ"מ. לפרטים נוספים, את מוזמנת לדבר איתי. .
שלום! בחנות שלנו יש חומר יעיל מאוד לניקוי הבזלת (למידע על הבזלת תוכלי לקרוא כאן; ולמידע על סילרים תוכלי לקרוא כאן
שלום! איבוק הוא תוצאה של לחות. לכן, זמן הייבוש תלוי בכמות הלחות (מידע נוסף על השפעת תשתית לחה על האבן תוכל לקרוא כאן, (מאמר 11ג). .
שלום! לחברת AKEMI יש חומר ניקוי שמסיר, בין השאר, גם כתמי דיו מאבן חיצונית ופנימית. שם המוצר: Algae and Mildew Remover POWER. את יכולה להתקשר למשרד ואשמח לעזור תוכלי לקרוא כאן
שלום! החומץ ישרוט את האבן קלות. קחי נייר ליטוש עדין, שפשפי בקלות עד לקבלת מרקם חלק וזהו (מידע נוסף על ניקוי שיש, תוכלי לקרוא כאן
שלום! טרוורטין הינה אבן מעולה לחיפוי חוץ בגלל החוזק והעמידות שלה מפגעי מזג האוויר (מידע נוסף על מאפייני הטרוורטין  תוכלי לקרוא כאן) .
שלום! לפי התיאור שלך נראה שהאבן מתפוררת כתוצאה מעליית הלחות ממפלס הרצפה. סביר להניח שעל פני השטח מופיעה גם אבקה לבנה. הפתרון הוא ליצור הפרדה ע״י חריצת האבן קרוב למפלס הרצפה, כך שהחריץ ישמש כאלמנט מפריד ויעצור את עליית הלחות (מידע על אפקט עליית הלחות תוכלי לקרוא כאן, מאמר 11ב).
שלום! "טריאסטה" אינו שמה הרשמי של האבן, אלא השם שנתן לה הספק. שלום! חשוב להבדיל בין השמות הרשמיים של האבנים לפי מקור חציבתן, לבין כינויים שהספק מעניק לאבן.
שלום! חשוב להבדיל בין שמות האבנים הרשמיים, לפי מקור חציבתן, לבין כינויים שהספק מעניק לאבן. כיוון שזה המקרה גם בשם "טריאסטה", אם תשלחי לי צילום או דוגמה, אשמח לעזור לך תוכלי לקרוא כאן
שלום! חשוב להבדיל בין שם האבן הרשמי לפי מקור חציבתה, לבין כינויים שהספקים מעניק לאבן. כיוון שזה המקרה גם בשם "אייבורי רפאל", אם תשלח לי צילום אשמח לעזור לך. תוכלי לקרוא כאן
שלום! בהחלט אפשר לנקות את הרובה. תוכלי למצוא אצלנו מוצרים שמתאימים לכך. באופן כללי, האבן זקוקה לתחזוקה תקופתית, בהתאם לסוג הסילר שמיושם עליה.
שלום! בדקי אם כשאת מרטיבה את המקום, השריטה נעלמת. אם כן, שימוש בסילר במראה רטוב יוכל לעזור. אם לא, ליטוש ידני יפתור את הבעיה. בכול מקרה, תוכלי למצוא אצלנו את שני המוצרים, גם את הסילר וגם את חומר הליטוש.
שלום! הכתמים מעידים על כך שכנראה מדובר בתשתית רטובה. מומלץ להמתין מספר שבועות עד שהתשתית תתייבש, ואז להשתמש בחומר מסיר כתמים. באתר שלנו תוכל למצוא מוצר איכותי להסרת כתמים מרצפת האבן (מידע נוסף על טיפול בצ'יינה גריי, אפשר לקרוא במאמר כאן, מאמר 11ה) .
שלום! טרוורטין, כמו כל אבן אחרת, עמידה לחימום תת רצפתי. הטמפרטורות של מערכות החימום לא עולות על 40 מעלות, דרגת חום שנחשבת לנמוכה ביותר. אבל, במקרים רבים הבידוד הטרמי שמיישמות חברות שמתקינות את החימום, גורם לנזק גדול בגלל אפקט הרעידה של הריצוף. המלצתי היא לא ליישם בידוד טרמי כלל וכלל, כי איבוד האנרגיה הוא מינימלי (על השפעת החום על האבן הטבעית, href="/https://accessories.milstone.co.il/בעיות-נפוצות-באבן-טבעית/">תוכלי לקרוא כאן
שלום! אחד המאפיינים של אבן הטרוורטין הוא הנקבוביות, או החורים. במהלך הליטוש נסתמים רוב החורים, אבל לא כולם. יש חרירים קטנים שבהם החומר, דבק השיש, לא יכול להיתפש. כמו כן, לפעמים, תוך כדי השימוש, נפתחים באבן חורים חדשים. את החורים ניתן לסתום בעזרת חומר צמנטי כדוגמת רוֹבָּה, בגוון שמתאים לגוון האבן.תוכלי לקרוא כאן
שלום! לדעתי, אין בכלל צורך בהמתנה. לגבי חומר המילוי, ממש לא רובה אקרילית כי קשה מאוד לנקות חומר זה מבריקים. עדיף כוחלה – חול ים עם צמנט לבן ביחס נמוך ועם כמות מועטה ביותר של מים, רק כדי להוסיף לחות
לגבי ספיגה, שחיקה וכן הלאה – השאלה לא רלוונטית כי בטיפול נכון עם סילר, הספיגה יורדת כמעט לאפס. מידע נוסף על הנושא תוכלי לקרוא במאמר כאן, תוכלי לקרוא כאן
×

עגלת קניות

יש לכם שאלה? שלחו לנו אותה ותקבלו תשובה מהמומחים שלנו

מחפשים ייעוץ מקצועי? יש לכם שאלה?
נשמח לשמוע מכם

חייגו לטלפון 08-6110111 או השאירו פניה, ונציג משרדינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.