milstone-logo
משלוח חינם בקנייה מעל 99 ש"ח

אודות

דבר המנכ"ל

gold_headline_line

חברת רביד מילסטון מקדמת, מיום איחודה ערכים וחזון המבוססים על ערכי המשפחה, כבוד לאדם העובד, שותפות אמת עם הספקים שלנו ומעל לכל, נאמנות ודאגה ללקוחותינו ולצרכים המגוונים שלהם. אנחנו גאים להיות חלק בלתי נפרד מחיי היום-יום של כל בית בישראל..
בשנות קיומה הפכה רביד מילסטון ליבואנית בלעדית של חומרי גמר לענף האבן ופורצלן ומעניקה ללקוחותיה פתרונות ייחודים המענקים לכם הלקוחות שלנו את הפתרונות היעילים ביותר, רביד מילסטון מתחרה בהצלחה רבה מול חברות ענק לאומיות. הבחירה שלכם במוצרי רביד מילסטון פעם אחר פעם אינה מובנת מאליה.
אנו בחברת רביד מילסטון, פועלים כדי להעניק פתרונות איכותיים ויעילים לתחזוקת סביבת המגורים, לשמירה על ההיגיינה ועל טיפוח האווירה בבית. מטרתנו לשפר את איכות החיים של הקהל הישראלי, תוך שמירה קפדנית על איכות הסביבה והתאמה לקצב החיים המהיר ולצרכים המשתנים של לקוחותינו.
כחברה, אנו רואים עצמנו כחלק בלתי נפרד מן החברה בישראל ולכן מעורבת בשלל פעילויות ותרומות לקבוצות השונות באוכלוסייה. במסגרת זו, לבד מתרומות כספיות, מתנדבים גם עובדי החברה לעשייה חברתית וקהילתית ועל כך גאוותנו.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל עניין ובכל נושא, באמצעות אתר האינטרנט, עמודי הפייסבוק ומוקד שירות הלקוחות. אנחנו כאן בשבילכם

דויד ניב
מנכ"ל

אמיר מילשטיין
מנכ"ל

אודות רביד מילסטון

כשמגיעים לנקודה שבה צריך פתרון איכותי לתחזוקת מבצרנו אנו פונים לידוע והמוכר, אולם לעיתים, אינו מספיק.

בישראל השימוש בחומרים טבעיים לריצוף וחיפוי הפך לפופולרי עם השנים ועם זה הצורך בתחזוקה מתאימה.

הצורך בפתרונות תחזוקה והגנה על מוצרי האבן והעץ הוליד לא מעט שרלטנים בענף ועמם חומרים שבמקרה הטוב לא פוגעים באבן ובמקרה הרע עושים נזקים סביבתיים.

לאחר פניות אין ספור לפתרונות של תקלות ובעיות תחזוקה בחומרים הטבעיים מילסטון החליטה לאחד כוחות של ידע ויכולות יבוא והפצה לכדי חברה אחת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

רביד ניר, מהמקצועים במדינת בישראל בתחום פתרונות אבן ומהשותפים בחברת "רביד- מילסטון חומרים" מצליח להביא פתרונות רחבים לכלל הבעיות ולכל סוגי הלקוחות, מאנשי מקצוע דרך מרכזים ציבוריים ועד הלקוח הבודד בביתו הפרטי. כל זאת באמצעות חומרים הנחשבים לאיכותיים בעולם בתחום מבית Akemi, fila ועוד מותגי על בתחום.

נסיון

אצלנו נהוג לומר –  "יותר חשוב מה לא לעשות, מאשר מה לעשות"

הניסיון שלנו מתחיל לפני 30 שנה בעבודת רגליים.   משם צעדנו והתמחנו תוך כדי הרבה עבודת שטח, ניסוי וטעיה, למידה והתמחות. 

בדרך אספנו המון ידע, ניסיון, כלים, וגם כישלונות – מהם אתם, הלקוחות שלנו נהנים היום.

רביד מלסטון היא שותפות בין שני גופים מובילים בשוק בתחומם , שיחד מביאים ניסיון רב שנים, ידע ועוצמה.

המוצרים שלנו, הטובים מסוגם בעולם, עטופים בידע ובניסיון שלנו,  לא שווה לכם ???

טכנולוגיה

אנו אנשים סקרנייים וחקרניים. לכן אנו כל הזמן בודקים ומתעדכנים בחידושים בתחום.

החומרים שלנו מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות הידועות בשוק היום, ואנו שמחים להקדים את השוק ולהוביל במוצרים חדשניים ויעילים .

איכות

אז אחרי שצעדנו ברגליים, ניסינו אין ספור מוצרים על כל סוגי המשטחים הקיימים בשוק. ואחרי שנכשלנו, התאמנו את החומר מחדש וניסינו שוב. היום אין לנו ספק !! – אנחנו עובדים עם החומרים המובילים בעולם בתחומם. 

בחלקם עשינו שינויים, והתאמנו אותם לצרכים שלנו ושל השוק המקומי. וחלקם אנו מייצרים בעצמנו, לאחר פיתוח פורמולות שעונות על הדרישות שלנו.

כי אצלנו – העבודה זו אומנות   

שירות

אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים, וזו גם הסיבה שאנחנו עושים את זה הרבה זמן. מבחינתנו העבודה שלנו היא סוג של אומנות. ואכן,  התוצאות בהחלט מדברות בעד עצמן.

לכן, אנו מרגישים שזו זכות להשתמש בידע שלנו ובניסיון העשיר שלנו, כדי לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר לכם.

האני מאמין שלנו

Quot_up

רביד-מילסטון חומרים זה חיבור של שני ארגונים ממוקדים בתחומים משיקים. מחברים ניסיון של עשרות שונים של ליטוש וטיפול בנזקי אבן ביחד עם מקורות האבן והייצור, בצירוף יכולות שיווק וקיבלנו מקצועיות.
רביד מילסטון מביאה את החומרים הטובים בעולם לטיפול והגנה על אבן טבעית ופורצלן.
Akemi GMBH מגרמניה מהווה את חוד החנית בטיפול והגנה על אבן טבעית כולל חומרים הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עולם.
Fila S.P.A מאיטליה היא הגורם החזק והמוכר בעולם לטיפול בפורצלן ואבן טבעית מאיטליה.
רביד מילסטון באמצעות היכולות הכימיות של החברות המובילות עם הניסיון העשיר יוכלו לפתור כמעט כל נזק או תופעה באבן טבעית או פורצלן, גם אם חשבתם שהכול אבוד...

Quot_down

מחפשים ייעוץ מקצועי? יש לכם שאלה?

חייגו לטל. 03-6444039 או השאירו פניה, ונציג משרדינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

×

עגלת קניות

מחפשים ייעוץ מקצועי? יש לכם שאלה?
נשמח לשמוע מכם

חייגו לטלפון 08-6110111 או השאירו פניה, ונציג משרדינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.